moskitiery


moskitiery na drzwi

moskitiery na okna

 


moskitiery na drzwi

moskitiery na okna

Moskitiera ramkowa firmy SELT to doskonała i zarazem prosta ochrona przed insektami. Uniwersalność ramki polega na tym, że przytwierdza się ją dowolnie: do wewnętrznej, Replica Watches UK zewnętrznej strony okna lub do ściany w sposób bezinwazyjny. Pozwala to na bezproblemowe otwieranie i zamykanie okien i ram okiennych.
 
Trwałe i estetyczne wykonanie moskitiery ramkowej powoduje, że Państwa domy i biura będą zabezpieczone przed insektami, a nawet przed pyłkami i kurzem (przy użyciu siatki z gęściejszym splotem) oraz będą stanowić dekorację okna. Przy zastosowaniu naszych moskitier mogą być Państwo pewni, że latające insekty nie zakłócą Państwa pracy czy wypoczynku. Zbędne staną się spraye przeciw insektom, łapki na muchy i lepiki.
 
Ramki są dostępne w kolorach białym i brązowym, Swiss Replica Watches  a siatka w kolorze czarnym i szarym. Moskitiera ramkowa polecana jest do obiektów z dużą ilością okien. Stelaż moskitiery w miejscach przylegania do okna czy muru jest dodatkowo uszczelniany wsuwaną szczoteczką.
 
   
Vertipol Bramy i Rolety - 2011